Міжнародне автострахування “Зелена карта” подорожчає

размещено в: Новости страхования | 0

5
В Україні з 25 січня зросте вартість зеленої карти
Фото: В Україні з 25 січня зросте вартість зеленої карти
Українських автовласників з 25 січня 2016 року очікує чергове неприємне подорожчання. Цього разу в ціні зросте міжнародний автомобільний страховий поліс «Зелена карта», який необхідний для безпечного пересування країнами Європи, а також у Білорусі, Росії та в Молдові. Вартість страховки зросте приблизно на 6,1 %. Про це повідомляють в Інтерфакс — Україна.

Відтак, українським водіям автостраховка «Зелена карта» терміном на п’ятнадцять днів для пересування легковими автівками Європою, обійдеться у 657 грн. Щоб їздити автобусом, доведеться викласти вже 2469 грн., а за вантажний автомобіль треба буде заплатити щонайменше 1550 грн.

Читати також: 5 вагомих причин для продажу свого автомобіля

Якщо ж ви плануєте подорож в Білорусь, Росію чи Молдову, то готуйтесь відати за 15 днів страховки 479 грн. за легкову автівку. Страховий поліс на 6 місяців коштуватиме 1 614 грн., а за рік заплатите 2299 грн.

Як відомо, з 1 січня цього року українські водії мають можливість використовувати українську «Зелену карту» і в Азербайжані.

Нагадаємо, страховий поліс «Зелена карта» діє на території 47 країн-учасниць міжнародної системи цивільного страхування автовласників.

За матеріалами http://znaj.ua/